kpn
08 دی 1401 - 12:05

حماسه ۹ دی اثبات ولایت مداری مردم ایران

اردبیل- مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل حماسه ۹ دی را سند پرافتخار ولایت مداری و بصیرت مردم عنوان کرد و گفت: حراست از ارزش های انقلاب اولویت مهم در تحقق جهاد تبیین است.

حجت الاسلام قاسم جعفرزاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، با گرامی داشت حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت در سخنانی اظهار کرد: ملت ایران در طول تاریخ این افتخار را دارد که هرگونه مبارزه و دفاع در برابر مستکبران را به نتیجه رسانده و توطئه معاندان را برای همیشه کنار زده و استقلال و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل وی با اشاره به اینکه ملت ایران با صبر و بصیرت خود انقلاب را به چهل و چهار سالگی رساند افزود: این انقلاب همزمان شعار نه شرقی و نه غربی را سر داد و علارغم قرار گرفتن در معرض توطئه‌های فراوان علیه طاغوت‌های عالم ایستاده است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی دشمن در فتنه ۸۸ خاطرنشان کرد: تدبیر روشنگرانه مقام معظم رهبری و هوشیاری و تیزبینی مردم سبب خنثی سازی این فتنه و بیمه شدن انقلاب شد.

حجت الاسلام جعفرزاده حماسه ۹ دی، را یک حرکت مردمی خود جوش دانست و تصریح کرد: در حماسه ۹ دی از یک سو پیوند ناگسستنی مردم با انقلاب تقویت شد، و از سوی دیگر نقش رهبری و ولایت در خنثی سازی توطئه دشمنان برای همگان مشخص شد.

مردم بصیر و ولایت مدار ایران پیروز میدان جنگ روانی دشمن

مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل با بیان اینکه توطئه‌های دشمن در سه ماه اخیر نیز برای اغتشاش در ایران ادامه داشت افزود: دشمن هزینه و پول‌های زیادی وارد میدان کرده بود تا با رخنه در افکار و عقاید مردم و ایجاد اختلاف بین ملت و دولت، کشور را به سمت هرج و مرج بکشاند که با درایت رهبر معظم انقلاب و ولایت مداری مردم، در اجرای این توطئه نیز ناکام ماند.

وی گفت: دشمن با جنگ روانی قصد دارد تصویر غلطی از وضعیت کشور ما ارائه دهد اما انقلاب در آستانه چهل و چهارمین سالگی خود بازهم با عزت و سربلندی در حال پیشرفت است.

حجت الاسلام جعفرزاده با اشاره به وجود تبلیغات وسیع و مسموم در فضای مجازی و رسانه‌های بیگانه برای انحراف ذهن جوانان گفت: وجود تهاجم فرهنگی و تبلیغات سو دشمن جهت تضعیف بنیان‌های نظام، مخدوش‌کردن و انحراف ذهن جوانان در مورد پایبندی به آرمان‌های نظام، لزوم بصیرت افزایی و تبیین جوانب حماسه ۹ دی را برای مردم به ویژه نسل جوان بیشتر می‌کند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل به برکات حماسه ۹ دی اشاره کرد و افزود: اثبات نقش بی بدیل ولایت و رهبری در خنثی سازی توطئه دشمنان، تقویت پیوند ناگسستنی مردم با انقلاب، افشای چهره نفاق، آشکار شدن نقش بصیرت و ولایت مداری مردم در مقابل توطئه دشمنان و تمسک به ایمان و اعتقادات دینی از جمله برکات حماسه ماندگار ۹ دی است که همگان باید با مدنظر قرار دادن این برکات در حفظ و حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 941940