kpn
08 بهمن 1401 - 19:20

معرفی برگزیدگان رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج کهگیلویه و بویراحمد

در اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج کهگیلویه و بویراحمد، از برترین های این رویداد تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در آیین اختتامیه رویداد محتوای دیجیتال بسیج با اشاره به حجم تبلیغات و فشارهای روانی دشمن اظهار داشت: همه تلاش و همت سپاه برای خدمت به مردم است اما دشمن می‌خواهد این سیستم را به هم بریزد.

وی عنوان کرد: امروزه دنیای غرب بر روی آزادی مانور می‌دهد اما بزرگترین دروغ‌‌ها توسط خود آنها پمپاژ می‌شود، می‌گویند همه آزاده هستند اما نمایندگان آنها به قرآن و مذهب ما توهین می‌کنند در حالی که ما به دین و مذهب و کتاب آنها احترام می‌گذاریم.

خرمدل با بیان اینکه آنچه در عرصه بین‌المللی صورت می‌گیرد واقعیت و مجازی است، بیان کرد: باید در هر دو حوزه قدرتمند شویم چرا که آمریکا زبان مذاکره نمی‌فهمد و فقط و فقط با زبان زور با این کشور سخن گفت.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هم در فضای مجازی و هم فضای حقیقی باید خوب عمل کنیم، افزود: ممکن است با حرف زدن نتوانیم منظورمان را برسانیم اما با یک کلیپ چند دقیقه‌ای حرفمان را به کرسی بنشانیم.

وی با بیان اینکه مرکز آفرینش سپاه یکی از مراکز کارآمد کشور است، گفت: برخی از برنامه‌ریزی دشمن در فضای مجازی است و باید در این فضا قدرتمند شویم چرا که دنیای بین‌المللی دنیای تعارف نیست و هر کسی زورش برسد تجاوز و تحقیر می‌کند.

وی با اشاره به جایگاه زنان در ایران اسلامی، گفت: زنان در ایران اسلامی از کار، شغل و احترام خاصی برخوردارند، دین، قوانین، حاکمیت، مردم و خانواده‌ همه حامی زنان ایران هستند.در همایش زنان اثرگذار که در تهران برگزار شد زنان از کشورهای مختلف جهان به جایگاه و مقام زنان ایرانی اشاره داشتند.

چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج به‌صورت هم‌زمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد با رقابت 23 گروه استانی از 29 آبان ماه به مدت 2 روز در سه بخش پویانمایی، بازی‌های ویژه تلفن همراه و نرم‌افزارهای ندرویدی باهدف ایجاد نهضت تولید محتوا دیجیتال تخصصی، شناسایی گروه‌های تخصصی تولید محتوا ، حمایت ،آموزش و توانمندسازی گروه‌ها برای رسیدن به بازار کسب‌وکار برگزار شد.

13 نفر شرکت‌کننده برتر این رویداد به مرحله کشوری به‌عنوان نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد به تهران اعزام می‌شوند و نهم بهمن‌ماه در رقابت‌های کشوری شرکت می‌کنند.

امروز آئین اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان استانی و فعالان فضای مجازی در کنگره شهدای استان واقع در میدان امام حسین شهر یاسوج برگزار و از برترین های این رویداد تقدیر شد.

انتهای پیام/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1003318