kpn
08 بهمن 1401 - 14:17

صدور مجوز فروش بیش از ۱۲۰۰ تن سهمیه برنج و شکر در استان زنجان

زنجان-مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از صدور مجوز فروش استانی۱۲۸۵تن برنج و شکر برای مصارف صنعتی و شهروندان زنجانی با هدف تامین تقاضای واقعی بازار در ایام پایانی سالجاری خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ولی اله زمانی، اظهار کرد: هزار و ۲۸۵ تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی "رده ب" ۱۰ کیلویی، برنج هندی "۱۱۲۱" و شکر سفید از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: ۴۰۰ تن برنج تایلندی رده "ب" در بسته بندی ۱۰ کیلویی با قیمت ۱۶ هزار تومان و ۳۸۵ تن برنج هندی "۱۱۲۱" با قیمت ۳۳ هزارتومان برای مشتریان عمومی، عاملین توزیع، مراکز خیریه و بهزیستی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌ها و فروشگاه ها در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص توزیع می‌شود.

زمانی خاطرنشان کرد: ۵۰۰ تن شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی ۱۸ هزار تومان و با احتساب ۱درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.

وی گفت: ۲۵۰ تن شکر سفید برای صنوف تولیدی، کارخانجات قند و شکر، واحدهای تولیدی محصولات شکر، صنایع غذایی استان و ۲۵۰ تن دیگر برای مشتریان عمومی، صنوف توزیعی، فروشگاه ها توزیع می شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1002564