kpn
06 اسفند 1401 - 11:50

رقم عملیات های مقاومتی در کرانه باختری و اراضی اشغالی، نجومی است

رئیس سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این سرویس با حجم غیرقابل تصور و نجومی از عملیات های فداکارانه در کرانه باختری و اراضی اشغالی مواجه است.

به گزارشخبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، رئیس سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی موسوم به شاباک گفت که شاباک و ارتش اشغالگر سالانه بیش از ۳۰۰۰ فلسطینی را دستگیر می‌کنند.

بر اساس این گزارش، «رونین بار» در مصاحبه با روزنامه عبری «یدیعوت آحارونوت» اذعان کرد که رقم اقدامات مقاومتی و تعداد تلاش‌ها برای انجام حملات مبارزاتی که شاباک به طور خاص و سرویس امنیتی رژیم صهیونیستی به طور کلی باید با آن مقابله و آن را خنثی کند. نجومی است.

طبق گزارش این روزنامه عبری، رئیس شاباک طی جلسه غیرعلنی با سران سرویس‌های امنیتی، به بررسی آخرین تحولات امنیتی رژیم اشغالگر و ترس این رژیم از تشدید تنش‌ها و خنثی سازی صدها حمله بزرگ از جمله مواد منفجره، تیراندازی و آدم ربایی را بررسی کرد.

این اظهارات رئیس شاباک در حالی است که تحلیلگر و خبرنگار نظامی روزنامه معاریو در گزارشی نوشت که تنش و درگیری مجدد بین ارتش رژیم صهیونیستی و گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه پس از حملات راکتی پنج‌شنبه گذشته به شهرک‌های صهیونیستی مجاور این باریکه عملاً آغاز شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1055710